Piłka ręczna. W ligach młodzieżowych

Świętokrzyska Liga Juniorów

KSSPR Końskie – UKS SMS Wybicki Kielce 23:18 (13:8)

KSSPR: Wiktor Witkowski, Emil Jarosz – Paweł Napierała 6, Fabian Kozłecki 5, Igor Jachimowski 3, Wiktor Kosma 3, Adam Jędrasik 3, Jakub Nowakowski 2, Dawid Smyka 1, Wiktor Natkaniec, Jakub Łosiak, Antoni Zając. Trener Tomasz Napierała. Kary 8 minut.

W meczu 10, finałowej kolejki ligi wojewódzkiej sezonu 2019/2020, juniorzy KSSPR Końskie wygrali na własnym parkiecie z zespołem UKS SMS Wybicki Kielce 23:18 (13:8).

W 21 minucie przyjezdni prowadzili 8:6. Końcówka pierwszej połowy należała do naszych juniorów, którzy zdobyli 7 bramek z rzędu i na przerwę schodzili wygrywając 13:8. W drugiej odsłonie nasza ekipa kontrolowała przebieg wydarzeń na parkiecie i na zakończenie rozgrywek ligowych juniorzy KSSPR-u odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Sandomierz – KSSPR Końskie 22:20 (13:8)

KSSPR: Wiktor Witkowski – Wiktor Kosma 5, Adam Jędrasik 4, Jakub Nowakowski 4, Paweł Napierała 3, Igor Jachimowski 3, Fabian Kozłecki 1, Antoni Zając. Trener Tomasz Napierała. Kary 4 minuty.

W meczu 8 kolejki ligi wojewódzkiej, juniorzy młodsi KSSPR Końskie przegrali w Sandomierzu z tamtejszą Wisłą 20:22.

Do 54 minuty mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, a ich największa przewaga wynosiła 6 bramek. Nasi zawodnicy nie poddali się i na dwie minuty przed końcową syreną doprowadzili do remisu. Końcówka meczu jednak należała do sandomierzan, którzy zdobyli dwie bramki i pokonali dzielnie walczących konecczan 22:20. Aż 10 bramek zdobył Adam Łubowski z Sandomierza.

Świętokrzyska Liga Młodzików

KSZO Ostrowiec Św. – KSSPR I Końskie 31:24 (16:10)

KSSPR: Adam Kośka – Wiktor Banasik 7, Arkadiusz Ertman 5, Jakub Wąsik 4, Jakub Karaś 3, Wojciech Obara 2, Mikołaj Śmidl 2, Paweł Kusiak 1, Jakub Swat, Bartosz Bugajski, Szymon Śmidl. Trener Wojciech Jasnos. Kary 2 minuty.

W meczu 9 kolejki ligi wojewódzkiej, młodzicy KSSPR Końskie przegrali w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO 24:31. Gospodarze prowadzili przez całe spotkanie i zasłużenie wygrali z konecczanami.