Paleta narkotyków zdjęta z rynku

Świętokrzyscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową wymierzyli kolejny cios w nielegalny proceder. W poniedziałek na terenie osiedla Na Stoku w Kielcach funkcjonariusze zatrzymali 23- latka. Podczas przeszukania pomieszczeń użytkowanych przez te osobę policjanci ujawnili ponad 81 gramów różnego rodzaju narkotyków. Tylko od początku roku Mundurowi z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową zabezpieczyli ponad 700 gramów zabronionych substancji.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej od jakiego czasu przyglądali się działalności 23- letniego mieszkańca miasta. Policjanci podejrzewali, że młody mężczyzna ma związek z narkotykowym procederem. W poniedziałkowy poranek stróże prawa złożyli podejrzewanemu wizytę w jednym z mieszkań na osiedlu Na Stoku. 23- latek był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Już pierwsze czynności wykonane przez mundurowych potwierdziły podejrzenia. Stróże prawa zabezpieczyli blisko 62 gramy suszu marihuany, blisko 19 gramów substancji, zidentyfikowanej jako haszysz oraz kilka kapsułek wypełnionych białym proszkiem.

Sprawa ta znajdzie swój finał na sali sądowej. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków polskie prawo przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności. W tym roku policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością narkotykową kieleckiej komendy przejęli ponad 700 gramów różnego rodzaju zabronionych substancji.

 

 

Źródło: KMP w Kielcach

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze