Pod wpływem narkotyków i alkoholu

Za jazdę pod wpływem alkoholu, a także środków odurzających przed skarżyskim Sądem Rejonowym odpowiadać będzie 21-letni mieszkaniec gm. Stąporków. W miniony czwartek (23 stycznia), mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji.

Bezmyślnością i brakiem odpowiedzialności wykazał się 24-letni mieszkaniec powiatu koneckiego. Funkcjonariusze skarżyskiej drogówki podjęli kontrolę drogową osobowego Audi.

– Prowadzący pojazd został poddany badaniu za zawartość alkoholu. Okazało się, że pomimo blisko dwóch promili alkoholu w swoim organizmie, nie zawahał się zasiąść za kółko. Mężczyzna na alkoholu niestety nie poprzestał – tłumaczyła Izabela Romanowska z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. Tego dnia postanowił podwójnie się odurzyć, co potwierdziła obecność nielegalnych substancji w jego organizmie.

– Pijany i pod wpływem działania amfetaminy stwarzał zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Jego zachowanie niebawem rozliczy sąd – dodaje policjantka.

R.R.

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze