Kobieta po narkotykach kierowała passatem

Policjanci zatrzymali volkswagena passata, którym kierował 33 -letnia kobieta. Podczas badania wyszło, że w organizmie ma THC. Zatrzymano jej prawo jazdy. Policjanci przygotowują do sądu wniosek o ukaranie, za kierowanie autem będąc pod wpływem substancji narkotycznych.

 Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego koneckiej policji zatrzymali do kontroli drogowej jadącego volkswagena passata. Siedząca za kierownicą 33-latka wydała się funkcjonariuszom jakaś dziwna. Patrzyła na nich szeroko otwartymi oczami. Policjanci postanowili zbadać ją wstępnie, czy aby nie jest pod wpływem narkotyków. Podczas kontrolowania wyszło, że w jej organizmie jest THC – tetrahydrokannabinol, organiczny związek chemiczny, główna substancja psychoaktywna zawarta w konopiach indyjskich – informowała nas sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy koneckich policjantów.

Zatrzymali jej prawo jazdy wysadzili z auta, zawieźli na pobranie krwi, która zostanie wysłana do gruntownych badań, na zawartość narkotyków. Policjanci prowadzą postępowanie, którego efektem będzie wysłanie do sądu wniosku o ukaranie, za prowadzenie samochodu pod wpływem działania substancji odurzających

MAK

2 KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze