Rusza nowa inwestycja w spokojnej i pięknej części Skarżyska-Kamiennej

W Skarżysku-Kamiennej powstanie nowe ekologiczne osiedle FREE PARK. Już w tym roku, ruszy inwestycja w spokojnej i pięknej części miasta nad Kamienną. Na blisko 1,5 hektarowej działce w urokliwym otoczeniu drzew przy ulicach  Osterwy i Chałubińskiego (Osiedle Górna Kolonia) powstanie zamknięte osiedle.  Powstaną tam dwa nowoczesne kameralne apartamentowce. Każdy z budynków będzie wyposażony w windy, a do apartamentów przynależne będą piwnice i miejsce parkingowe zadaszone

Powstaną też apartamenty w budynkach w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich posiadać będzie niezależne wejścia wraz z ogrodzoną działką, podjazdem i dwoma miejscami parkingowymi, w tym jedno dodatkowo ogrodzone.

 Kolejną formą zabudowy jaka znajdzie się na osiedlu FREE PARK będą domy w zabudowie szeregowej z garażem z możliwością adaptacji poddasza.

 Na terenie tego pięknego osiedla znajdzie się również duży teren rekreacyjny z alejkami, ławkami altaną oraz placem zabaw. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym atutem inwestycji jest miejsce, cisza i spokój, to z pewnością to czego w dzisiejszych czasach nam potrzeba.

Własna energia z instalacji fotowoltaicznej

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w instalacje fotowoltaiczną o tak dobranej mocy aby w całości zapewnić energię elektryczną. Zaprojektowane zostało ogrzewanie podłogowe w postaci foli grzewczych co w połączeniu z rekuperacją zapobieganie rozwojowi grzyba i pleśni w domu czy mieszkaniu, a stworzenie mikroklimatu pozytywnie wpływającego na układ odpornościowy, oddechowy i autoimmunologiczny.

Zdrowe mieszkanie

Korzyści dla zdrowia wynikające z braku cyrkulacji powietrza i braku wzbijania kurzu, dzięki temu występuje duża higieniczność wzmacniająca układ immunologiczny. Kojące uczucie ciepła bez wdychania wirujących pyłków i bez wysuszania powietrza. Pozostaje podwyższona wilgotność powietrza w stosunku do ogrzewania konwekcyjnego, co jest ważne zwłaszcza zimą.

Rachunki za media bliskie zeru

Ogrzewanie nie emituje żadnych szkodliwych substancji i nie zużywa tlenu. Ciepło emitowane jest bezpośrednio w miejscu, bez konieczności jego przesyłu, co redukuje zużycie energii a w połączeniu z odnawialnym źródłem energii redukuje rachunki do zera.

Wszystkie budynki zostaną wybudowane jako nisko energetyczne. Instalacje elektryczna, ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zostały zaprojektowane w najnowszych technologiach co w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną pozwoli zmniejszyć rachunki  niemalże do zera.

Zakup mieszkania na osiedlu FREE PARK przyniesie same korzyści dla zdrowia, środowiska ale również  portfela.
Więcej szczegółów na freepark.pl

 

Dodaj komentarz