Radoszyce nie przestają pomagać Wiesławowi Wydrze [zdjęcia]

Kolejny raz Radoszyce zagrały dla Wiesława Wydry. Tym razem pieniądze dla chorego mieszkańca miasta zbierane były podczas niedzielnego turnieju piłki nożnej.

Przypomnijmy, że 52-latek cierpi na złośliwy nowotwór mózgu. Terapia jest bardzo kosztowna. Rodziny mieszkańca Radoszyc na nią nie stać. Z pomocą przyszli znajomi i rodzina. W akcję zaangażowały się władze Radoszyc, stowarzyszenia i wielu mieszkańców tej gminy.

Druga z rzędu

2 lutego w Radoszycach odbył się turniej siatkówki i marsz nordic walking. Harcerze zbierali pieniądze do puszek pod kościołami w Radoszycach i Wilczkowicach (więcej TUTAJ).

Tydzień później władze miasta i MKS Partyzant Radoszyce zorganizowali kwestę podczas turnieju halowej piłki nożnej.

– Swoje stoiska z pysznościami przygotowały: Koło Gospodyń Wiejskich Kokosanki z Mularzowa i Koło Gospodyń Wiejskich Kapałów – Radoska. Zebraliśmy 3.754,10 zł, więc kwota jaką przeznaczymy dla Wiesia ciągle rośnie. A przed nami oczywiście cykl innych wydarzeń, o których będziemy na bieżąco informować. Kochani, bawmy się i pomagajmy, wesprzyjmy Wiesia, pokażmy mu, że trzymamy kciuki za pomyślność w leczeniu! – apeluje Michał Pękala, burmistrz Radoszyc.

W sumie, podczas dwóch sportowych weekendów, organizatorzy zebrali ponad 35.000 zł.

Wszystkie akcje koordynuje Stowarzyszenie na rzecz Wiesława Wydry.

Dariusz Kosma

Zdjęcia: Michał Pękala

Poprzedni artykułZimowy marsz w wiosennej oprawie
Następny artykułTOP emerytury

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze