Wiadomo kim był odnaleziony w lesie zmarły

1 lutego br. mężczyzna, który spacerował w lesie koło Piły, przypadkowo natrafił na ciało człowieka. Już wiadomo, że to zaginiony w grudniu 2019 roku mężczyzna, mieszkaniec Piły.

Jak już informowaliśmy, 1 lutego br. około godziny 16, Komendę Powiatową Policji w Końskich zaalarmował mężczyzna. – Opowiedział oficerowi dyżurnemu, że spacerował w lesie koło Piły i znalazł zwłoki człowieka – opowiada nam sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy koneckich policjantów.

– Na miejsce, gdzie znaleziono ciało pojechali technicy kryminalistyki z KPP Końskie i prokurator rejonowy. Policjanci przeprowadzili oględziny, a prokurator nakazał umieścić ciało człowieka w prosektorium, gdzie zostanie wykonana sekcja. Po badaniach znalezionego ciała okazało się, że są to doczesne szczątki 61-letniego mężczyzny, który pod koniec grudnia 2019 roku wyszedł z domu. Zaginionego szukali policjanci, rodzina i mieszkańcy Piły. Akcje poszukiwawcze spełzły na niczym. Dopiero przypadek sprawił, że ciało zostało znalezione – dodaje.

MAK

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze