Poślizg niekontrolowany

Często nawet na suchej nawierzchni pojazdy wpadają w poślizg i zderzają się z innymi samochodami. Tak było w trzech kolizjach, które odnotowali koneccy policjanci.

 Volvo jechało drogą z Giełzowa do Gowarczowa. Na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad autem, zderzył się z oplem nadjeżdżającym z przeciwka, a potem trafił i zatrzymał się na płocie posesji. Kierowca volvo został ukarany mandatem. Chyba będzie musiał reperować płot. Całe szczęście, że nikt nie ucierpiał.  

W Radoszycach ul. Konecką jechał traktor zetor. Kierujący nim mężczyzna nieprawidłowo zmienił pas ruchu i zderzył się z prawidłowo poruszającym się ciągnikiem volvo z naczepą. Poza pogruchotanymi elementami maszyn nikomu nic się nie stało. 

 Ulicą Ceramiczną w Końskich jechał volkswagen golf. W momencie, gdy skręcał w lewo, uderzył w opla, który go wyprzedzał. Kierujący golfem został ukarany mandatem – opowiedziała o  kolizjach sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy koneckich policjantów.                      MAK

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Mimo różnych zakazów, złodzieje pracują bez wytchnienia. Policja odnotowuje nieco mniej złodziejskich wybryków, ale jednak przestępcy zabierają dobra materialne innych ludzi. Mieszkaniec gminy Radoszyce za...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze