Zagrają w finale powiatowym tenisa stołowego

W Fałkowie odbyły się zawody gminne w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, osobno dziewczęta i chłopcy. Młodszą grupę tworzyli zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi (klasy V-VI), a starszą z roczników 2005-20006 (klasy VII-VIII).

Zacięte pojedynki

W zawodach udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych z Czermna oraz Fałkowa. Wśród dziewcząt klas V-VI lepsze okazała się drużyna z Fałkowa, która po zaciętym pojedynku wygrała z rywalkami 3:1. W tej kategorii wiekowej chłopców górą byli uczniowie z Czermna, którzy pokonali fałkowian 3:0.

Wśród klas VII-VIII zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, lepsi okazali się uczniowie z Czermna, którzy wygrali odpowiednio po 3:1. Zwycięzcy zawodów będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się w Stąporkowie.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii

Dziewczęta klasy V-VI: PSP Fałków (Julia Marczyńska, Wiktoria Ścisłowicz)

Chłopcy klasy V-VI: PSP Czermno (Tobiasz Konieczny, Marcin Bomba)

Dziewczęta klasy VII-VIII: PSP Czermno (Julia Flejterska, Anna Bomba)

Chłopcy klasy VII-VIII: PSP Czermno (Dawid Zambrzycki, Adrian Laskowski)

DAK

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Pięciu wykonawców złożyło oferty w przetargu na przebudowę obiektu mostowego w Stąporkowie, na odcinku drogi krajowej nr 42 między Końskimi a Skarżyskiem-Kamienną. Roboty polegające...
Z domu w gminie Radoszyce, 4 kwietnia br. wyszedł młody mężczyzna. Do akcji poszukiwawczej wezwano policjantów i strażaków Służby błyskawicznie pojawiły się i przystępowały...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze