Święto miasta z tuzami muzyki

Tegoroczne Dni Końskich odbędą się 22 i 23 sierpnia. Główne obchody święta miasta zorganizowane będą, jak co roku, w parku miejskim. Organizatorem największej, rozrywkowej imprezy – święta miasta jest Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich. Poza renomowanymi artystami muzycznymi wystąpi Jerzy Kryszak.

Mimo, że do święta miasta pozostało dużo czasu, to jednak z renomowanymi artystami umowy należało podpisać na tyle wcześnie, by do Końskich przybyli. Piotr Salata, dyrektor Miejsko–Gminnego Domu Kultury potwierdził, że wszelkie formalności zostały załatwione. Zatem możemy odkryć tajemnicę, kto na scenie parkowej wystąpi. I tak, w sobotę, 22 sierpnia, będziemy mieć międzynarodową ekipę z zaprzyjaźnionych z Końskimi miast z Węgier, Ukrainy i Słowacji. Wystąpią także wokaliści z naszego Studia Piosenki „Solo” kierowanego przez Macieja Lisowskiego.

Sobota z  Michałem Szpakiem

Gwiazdą tego dnia będzie Michał Szpak, jeden z najzdolniejszych polskich wokalistów, zdobywca nagród na festiwalach i konkursach, reprezentant na 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016, gdzie zachwycił swą piękną piosenką pod tytułem „Color of Your Life”. Inne jego przeboje to między innymi „Jesteś bohaterem”, „Real Hero” czy „Rosanna”. Dał się nam także poznać, jako juror „The Voice of Poland”. Jego koncert rozpocznie się o godzinie 20.

Niedziela z „Blue Cafe”

W niedzielę, 23 sierpnia, zaśpiewają wokaliści Studia Piosenki kierowanego przez Romana Cieślaka. Potem Roman Cieślak wystąpi ze swoim zespołem „RiF” czyli Roman i Ferajna. Zaśpiewają Dominika Wróbel i Konrad Kamizela. Tego dnia na scenie zobaczymy Jerzego Kryszaka, aktora, satyryka, parodystę, prezentera telewizyjnego, kabareciarza. O godzinie 20, wystąpi gwiazda wieczoru zespół „Blue Cafe” z wokalistką Dominiką Gawędą. Zespół założony w roku 1998 przez muzyka Pawła Ruraka – Sokala, ma rzeszę fanów, którzy zapewne zaśpiewają z nim takie hity jak „Do nieba, do piekła”, „Czas nie będzie na nas czekał”, „Niewiele mam”, „Zapamiętaj” czy „Buena”.

MARIAN KLUSEK

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Pięciu wykonawców złożyło oferty w przetargu na przebudowę obiektu mostowego w Stąporkowie, na odcinku drogi krajowej nr 42 między Końskimi a Skarżyskiem-Kamienną. Roboty polegające...
Z domu w gminie Radoszyce, 4 kwietnia br. wyszedł młody mężczyzna. Do akcji poszukiwawczej wezwano policjantów i strażaków Służby błyskawicznie pojawiły się i przystępowały...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze