Prezydent Andrzej Duda w środę w Końskich

4 marca br. (środa) Andrzej Duda, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, złoży wizytę w Końskich.

W programie wizyty przewidziane są dwa punkty.

O godz. 14.45 na peronie dawnego dworca PKP przy ul. Sportowej, prezydent Andrzej Duda podpisze Ustawę z dnia 9 stycznia br. o zmianie ustawy o transporcie kolejowym. Chodzi o Program Kolej Plus i szansę dla Końskich na odzyskanie pasażerskiego transportu kolejowego. Tu głowa naszego państwa zaplanowała swoje wystąpienie.

O godz. 15.25 prezydent Andrzej Duda złoży wieniec przed tablicą upamiętniającą ofiary systemu stalinowskiego, na dawnej siedzibie Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego przy ul. 1 Maja.

Dariusz Kosma

1 KOMENTARZ

  1. A czy dworzec będzie właściwie zabezpieczony, aby jakaś cegiełka ze zrujnowanego budynku nie spadła na głowę prominenta? Czy lokalne władze i kolej zdążą do jutra dworzec odrestaurować i pomalować trawę na zielono?

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Pięciu wykonawców złożyło oferty w przetargu na przebudowę obiektu mostowego w Stąporkowie, na odcinku drogi krajowej nr 42 między Końskimi a Skarżyskiem-Kamienną. Roboty polegające...
Z domu w gminie Radoszyce, 4 kwietnia br. wyszedł młody mężczyzna. Do akcji poszukiwawczej wezwano policjantów i strażaków Służby błyskawicznie pojawiły się i przystępowały...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze