Gadżety ekologiczne 

Ochrona przyrody w dzisiejszym świecie jest priorytetem. Jeżeli nie będziemy dbać o środowisko naturalne, z czasem ulegnie ono degradacji. Wówczas problemy, z którymi się spotkamy mogą stać się już nieodwracalne. Dlatego, dopóki mamy jeszcze na to czas, powinniśmy zrobić wszystko, aby zadbać o naszą planetę. Nasze przedsiębiorstwo, jak i korzystający z naszych usług klienci bardzo dobrze zdają sobie sprawę z faktu, iż przyszłość środowiska naturalnego zależy od nas samych. Stąd w Reklamowe24 taka duża popularność gadżetów ekologicznych. Produkowane są nierzadko z materiałów biodegradowalnych. Gadżety reklamowe tego typu świetnie spełniają swoją podstawową rolę i poprawiają jakość naszego życia. A czy możliwe jest reklamowanie własnej firmy i jednoczesne zadbanie o środowisko naturalne? Oczywiście! Eco gadżety jak najbardziej spełniają taką podwójną rolę. Warto przekonać się jak to wygląda w praktyce. 

Wypisz, wymaluj i chroń środowisko naturalne

Długopisy są niejednokrotnie jednymi spośród najlepszych produktów reklamowych. W naszej ofercie na https://gadzety-reklamowe.com/ , która uwzględnia gadżety eco, można znaleźć modele wykonane z bambusa ze srebrnymi ozdobami. Bambus jest zupełnie naturalnym surowcem, na którym możliwe jest wykonanie graweru albo nadruku techniką tampodruku. Takiego rodzaju prezent firmowy może zostać podarowany każdemu klientowi, celem zachęcenia go do dalszego korzystania z oferty. 

Inny ekologiczny wariant to długopis korkowy wraz z wykończeniami wykonanymi z mieszanki słomy/pszenicy. Metody nadruku będą takie same, jak w wyżej omawianym modelu. W obu przypadkach można mówić także o naturalnych, aczkolwiek spełniających swoje zadanie długopisach ekologicznych. Tak samo wygląda to w przypadku długopisów wykonanych z kartonu pochodzącego z recyklingu. Jego dodatkowe części, takie jak przycisk czy skuwka zrobione są z plastiku, który może być ponownie przetworzony. Również i te długopisy sprawdzą się jako prezenty firmowe z logo. 

Same długopisy jednakże zdecydowanie nie wystarczą. Potrzebny jest również papier, ale czy będzie to ekologiczne rozwiązanie? Zaproponowany przez nas notatnik w wersji Eco ma kartki, które zostały w całości wykonane z surowców wtórnych, zaś jego plastikowe części są w pełni biodegradowalne. Notatnik z okładką Eco Lisboa to następne spośród rozwiązań obecnych w naszej serii produktów ekologicznych. Jego okładka została wykonana z oklejonego papierem kartonu. Zamyka się go przy pomocy elastycznej i eleganckiej taśmy. 

Świadomość w zakresie ekologii

Czy wiesz, że po Atlantyku pływa ,,wielka plama śmieci”, która waży ok. 129 ton i ma powierzchnię 1,6 mln km2? Ważne jest to, iż owa ,,plama” składa się prawie w 100 procentach z tworzyw sztucznych. Ponadto każdego roku ulega ona znacznemu powiększeniu. W Reklamowe24 mamy na to sposób, aby chociaż w minimalnym stopniu zaradzić temu problemowi i powstrzymać choć trochę zanieczyszczanie oceanów. Naszym rozwiązaniem jest całkowite zrezygnowanie z plastikowych toreb zakupowych. Po co bowiem zbierać sztuczne reklamówki, skoro można je łatwo i niewielkim kosztem zastąpić dużo ładniejszymi, a przy tym wykonanymi z surowców naturalnych torbami? Oparcie kampanii reklamowej firmy na promowaniu ekologicznego zachowania może przynosić wyłącznie korzyści. Warto zamówić u nas torbę ekologiczną z długimi uchwytami. Możliwe jest nadrukowanie na niej dowolnego logo, co zapewni dodatkową reklamę. Miejmy również na uwadze, iż także papierowe torby są dużo bardziej ekologiczne, aniżeli sklepowe reklamówki foliowe. Torba papierowa o dużych wymiarach, to jeden spośród hitów na rodzimym rynku. Dzięki swoim rozmiarom może być wykorzystywana prawie w każdej branży. 

W Reklamowe24 posiadamy w ofercie również worki bawełniane, które nadają się idealnie dla uczniów do szkoły.  Świadomość ekologiczna od najmłodszych lat to lepsza przyszłość dla nas wszystkich. Ochrona ekologiczna, która będzie wynikać z nauk ekologicznych i zdobywania rzetelnej wiedzy już w szkole to trend panujący już na całym świecie.

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W związku wyjątkową sytuacją spowodowaną ogłoszeniem stanu epidemii, Dorota Łukomska, burmistrz Stąporkowa wprowadza pakiet pomocowy dla przedsiębiorców z terenu gminy. Pakiet ma ułatwić właścicielom przedsiębiorstw...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze