Luminacja LED to nie tylko magazyny. Zobacz, w jakich miejscach możesz oszczędzić gotówkę

Nowoczesne systemy oświetleniowe z charakterystycznym, białym promieniem światła od kilku lat wykorzystywane są w licznych zakładach przemysłowych, halach produkcyjnych czy chociażby w magazynach. Tego typu miejsca rozsławiły diody LED, które wyróżniają się dużą funkcjonalnością. W tym artykule podpowiadamy, w jakich innych miejscach można korzystać z energooszczędnych rozwiązań. Przekonaj się o niezwykle szerokim zastosowaniu elektroluminescencji.

Żarówki LED, czyli rozwiązania dostępne dla grup lub indywidualnych użytkowników

Szereg wymiernych korzyści finansowo-zdrowotnych sprawia, że pojedyncze żarówki LED mogą zastąpić niemalże wszystkie, nieco przestarzałe świetlówki. Z energooszczędnych rozwiązań coraz chętniej korzysta się w gospodarstwach domowych, gdzie poszukiwane są elementy gwarantujące pierwszorzędnej jakości światło w niezwykle przystępnej cenie. Nie dziwi nas więc fakt, że diody typu LED cieszą się ogromnym poziomem popularności wśród osób aranżujących kuchnię, pokój dzienny czy nawet łazienkę. Warto zauważyć, że tego typu luminacja znajduje zastosowanie także w ogrodach czy chociażby przy ulicach. Po nowoczesną technologię oświetlenia sięga się nie tylko podczas projektowania wewnętrznych dróg lub ścieżek parkowych, ale również w przypadku ulic krajowych, jezdni szybkiego ruchu i autostrad. Konkurencyjna jakość emitowanego światła, bardzo niskie koszty związane z codziennym użytkowaniem oraz proekologiczność motywują wszystkich inwestorów do stawiania lamp LED w najbardziej strategicznych punktach na mapie Polski.

Technologia docierająca do tysięcy użytkowników. LED towarzyszy każdej imprezie sportowej!

Dbające o oszczędność pieniędzy domy nie są jedynym przykładem stosowania opraw typu LED w zamkniętych pomieszczeniach. Każda nowoczesna hala widowiskowo-sportowa posiada tego typu lampy. Zastosowanie żarówek elektroluminescencyjnych w takich miejscach stanowi ekonomiczny czynnik, który pozytywnie wpływa na zdrowie użytkowników oraz widzów odwiedzających takie obiekty. Innowacja z zakresu oświetlenia jest obecna również na otwartych stadionach. Jupitery o niewyobrażalnej ilości lumenów muszą perfekcyjnie doświetlać każdy skrawek boiska, toru bądź trybun. Wykorzystywanie do tego tradycyjnych żarówek rtęciowych byłoby mało efektywne oraz bardzo drogie w utrzymaniu. Żywotność jednego takiego komponentu nie przekracza 1500 godzin. Dioda LED potrafi pracować na najwyższych obrotach nawet 33 razy dłużej. Oprawy oferowane przez polską firmę NowaLed są więc niezbędnym elementem naprawdę wielu inwestycji. Począwszy od hal, po magazyny, gospodarstwa domowe, ulice aż po obiekty sportowe.

(Materiał partnerski)
 

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W związku wyjątkową sytuacją spowodowaną ogłoszeniem stanu epidemii, Dorota Łukomska, burmistrz Stąporkowa wprowadza pakiet pomocowy dla przedsiębiorców z terenu gminy. Pakiet ma ułatwić właścicielom przedsiębiorstw...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze