Wyposażenie toalet publicznych – nowości od hiszpańskiej marki LOSDI

W dzisiejszych czasach przywiązujemy ogromną uwagę do estetyki. W miejscach użyteczności publicznej niezmiernie ważna jest także jakość montowanego sprzętu, ponieważ wymiana odbywa się raz na jakiś czas, a za sprzętu korzysta naprawdę wiele osób. Hiszpańska marka Losdi to produkty o niepowtarzalnym wyglądzie i wysokiej jakości.

Wyposażenie toalet publicznych

Zachowanie higieny w toalecie jest niezmiernie istotne dotyczy to przecież zdrowia nas wszystkich. Zadanie to niezmiernie ułatwiają akcesoria dedykowane do toalet. Nowa linia ECO-LUXE Losdi zrewolucjonizowała rynek wyposażenia toalet publicznych.

Jakość przede wszystkim

Dokonując aranżacji pomieszczenia, jakim są toalety, a w szczególności te użyteczności publicznej musimy zwrócić szczególną uwagę na jakość umieszczanych tam sprzętów. Ilość osób, jakie korzystają z toalet publicznych jest ogromna. Każda z nich korzysta z toalety, przy ty z pojemnika na papier, myje ręce więc korzysta z dozownika na mydło oraz pojemnika na ręcznik papierowy. Jakość tych akcesoriów musi być adekwatna do częstotliwości ich użytkowania. Wyposażenie toalet publicznych musi odbywać się w oparciu o sprzęty najwyższej jakości. Z pomocą przychodzi tu linia ECO-LUXE Losdi.

ECO-LUXE Losdi, czyli wyposażenie toalet publicznych najwyższej jakości

Hiszpański producent, specjalizujący się w elementach służących do wyposażenia toalet wykonuje akcesoria najwyższej jakości. Firma Losdi dba także o wrażenia estetyczne swoich odbiorców. Każdy produkt posiadający znak firmowy Losdi wyróżnia się innowacyjnością. W skład najnowszej linii tej hiszpańskiej marki wchodzą:

pojemnik na ręczniki papierowe ECO-LUXE Losdi

pojemnik na papier toaletowy ECO-LUXE Losdi

dozownik do mydła ECO-LUXE Losdi – do kupienia w sklepie https://higieniczny.pl/dozowniki-do-mydla.html

Doświadczenie przede wszystkim

Losdi działa na rynku już od 25 lat, dlatego projektanci pracujący dla tej firmy wiedzą dokładnie, jakie funkcje powinno spełniać tworzone przez nich urządzenie. Tyle lat doświadczenia oraz zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych pozwoliły na stworzenie najnowszej linii produktów ECO- LUXE. Produkty wchodzące w skład tej kolekcji charakteryzują się prostotą i elegancją. Wszystkie elementy razem tworzą niezwykle współgrającą całość, która ma ponadczasowy wygląd.

Porządek musi być

Jeżeli chodzi o zachowanie najwyższych standardów czystości firma Losdi wychodzi temu naprzeciw. Linia ECO- LUX to produkty, które poza atrakcyjnym designem, są naprawdę łatwe w utrzymaniu ich czystości. Najwyższej jakości tworzywa sztuczne wykorzystywane do produkcji oraz neutralne kolory sprzętów bardzo łatwo umyć i zdezynfekować.

Produkty ECO- LUXE Losdi to najwyższa, europejska jakość. Produkty marki są niepowtarzalne i bardzo dobrej jakości. Będą stanowiły prawdziwą ozdobę każdej publicznej toalety. Najlepsze efekty możemy osiągnąć poprzez wyposażenie toalety wszystkimi produktami linii. W ten sposób możemy uzyskać spójną całość i piękną toaletę- minimalistyczna i elegancką. Produkty tej firmy od wielu lat uznawane są za jedne z najlepszych na rynku.

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W związku wyjątkową sytuacją spowodowaną ogłoszeniem stanu epidemii, Dorota Łukomska, burmistrz Stąporkowa wprowadza pakiet pomocowy dla przedsiębiorców z terenu gminy. Pakiet ma ułatwić właścicielom przedsiębiorstw...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze