Nowoczesny budynek o nowatorskiej architekturze w doskonałym punkcie Skarżyska – to najważniejsze cechy naszej najnowszej inwestycji.

Budujemy mieszkania szyte na miarę

Marzysz o komfortowym mieszkaniu dopasowanym do Twoich potrzeb? To buduj z nami! Na 4 kondygnacjach zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 38 do 70 m² – z przestrzenią, którą nasi projektanci dopasują do Twoich potrzeb.

Dla wygody mieszkańców każda klatka wyposażona będzie w nowoczesną windę, a w garażu znalazło się miejsce na komórki lokatorskie i rowerownie. Budynek przyjazny będzie dla osób niepełnosprawnych a o bezpieczeństwo zadba monitoring.

Wszystko w zasięgu ręki!

Doskonałe miejsce Skarżyska – blisko centrum (Starostwo Powiatowe, Centrum Handlowe Hermes, Miejskie Centrum Kultury). Lokalizacja daje możliwość, z jednej strony odpoczynku po dniu pracy (Park Miejski), z drugiej – okazję do korzystania z atrakcji jakie oferuje miasto.  Idealne skomunikowanie z resztą miasta a także miejscowościami ościennymi zapewnia bliskość przystanku MPK i dworca PKP. 

Infrastrukturę  budynku uzupełnią lokale usługowe – o powierzchni 40-230 m2, znajdujące się od strony Alei Tysiąclecia z bezpośrednim wejściem od ulicy. Duże witryny dadzą możliwość wyeksponowania działalności i zapewnią świetne miejsce na bezpośrednią reklamę.

Innowacyjne rozwiązania!

Budynek o nowoczesnej bryle z licznymi przeszkleniami a do tego cichy, ciepły i bezpieczny? Budujemy z najlepszych materiałów – ściany z ceramiki budowlanej typu WIENERBERGER, okna trzyszybowe na „ciepłym” profilu, nowoczesne videodomofony – dbamy o każdy detal. Myślimy o budynku nie jak o kolejnym produkcie, lecz miejscu życia naszych Klientów.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą!

Tel. 784 602 880

[email protected]

 

 

Dodaj komentarz