Cenna inicjatywa

W dniu 23 marca konecka firma „Expran Group” przekazała, na ręce Starosty Koneckiego – Grzegorza Pieca i Członka Zarządu – Jarosława Staciwy, płyny do higienizacji dłoni na potrzeby jednostek powiatowych. Inicjatorem akcji był Radny Powiatowy – Wojciech Owczarek. Jak twierdzą właściciele firmy, w obecnym czasie dostosowali produkcję tak, by zabezpieczyć rynek lokalny w te deficytowe środki. Płyny są też dystrybuowane w mniejszych pojemnościach, by pracownicy mogli korzystać z nich w razie potrzeby.

Członek Zarządu – Jarosław Staciwa przekazał symbolicznie przedstawicielom firmy w rewanżu maseczki higieniczne szyte w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Końskich. Obie inicjatywy pokazują dobry przykład mobilizacji lokalnej społeczności w walce z epidemią koronawirusa w skali powiatowej.

Źródło: Powiat Konecki

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W związku wyjątkową sytuacją spowodowaną ogłoszeniem stanu epidemii, Dorota Łukomska, burmistrz Stąporkowa wprowadza pakiet pomocowy dla przedsiębiorców z terenu gminy. Pakiet ma ułatwić właścicielom przedsiębiorstw...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze