Zostań w domu i… fotografuj przez okno! Konkurs MGDK

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich ogłasza konkurs fotograficzny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z tego względu, że nie wychodzimy ze swoich domów, mieszkań, a świat obserwujemy przez okno, proponujemy, żeby ten obrazek sfotografować i przysłać do DK.

MGDK zaprasza do pozostania w domu i obserwowania tego, co dzieje się za oknem. A dzieje się bardzo wiele! Rozwijają się pączki na drzewach, na parapecie przysiada ptak, przez ogrodzenie balkonu ciekawie wygląda fragment budynku obok… To „Świat za oknem”.

Zaręczamy, każdy za pomocą aparatu fotograficznego może odnaleźć jakiś niepowtarzalny kadr. Nasz mini konkurs rozpoczyna się dziś czyli we wtorek 24 marca br. i potrwa do wtorku 31 marca. Wtedy obejrzymy wasze zdjęcia i nagrodzimy autorów trzech najlepszych! To będą zwycięzcy kategorii: dzieci (do lat 12), młodzieży (13 – 18 lat) i dorosłych.

Każdy autor może nam przysłać po trzy fotografie cyfrowe na adres mailowy: [email protected] z zaznaczeniem w temacie maila KONKURS OKNO.

Zdjęcia powinny mieć tytuł, a informacje na temat autora muszą zawierać: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, numer telefonu (swojego lub rodziców). Na wasze prace czekamy do wtorku 31 marca do godziny 15.

1 kwietnia ogłosimy wyniki konkursu. Życzymy udanego polowania przez okno!

Marian Klusek

Fot. MGDK Końskie

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W związku wyjątkową sytuacją spowodowaną ogłoszeniem stanu epidemii, Dorota Łukomska, burmistrz Stąporkowa wprowadza pakiet pomocowy dla przedsiębiorców z terenu gminy. Pakiet ma ułatwić właścicielom przedsiębiorstw...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze