Burmistrz Stąporkowa odwołała imprezy. Chce pomóc jednemu ze szpitali

Dorota Łukomska, burmistrz Stąporkowa poinformowała na profilu Fb gminy Stąporków, że odwołuje wszystkie imprezy organizowane przez gminę i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

Burmistrz Dorota Łukomska podjęła decyzję o odwołaniu wszystkich imprez organizowanych przez gminę i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. Dotyczy to między innymi zaplanowanego na 31 maja Dnia Dziecka i Dni Stąporkowa, które miały odbyć się w sierpniu.

Oto tekst, jaki burmistrz Dorota Łukomska opublikowała na profilu Fb gminy Stąporków:

Szanowni Państwo

Dla ogólnego dobra trzeba podejmować odpowiedzialne decyzje. Postanowieniem Pani Burmistrz odwołujemy duże wydarzenia, które miały zostać zorganizowane w tym roku przez Gminę i MGOKiS.

Wydarzenia zostały odwołane ze względu na dobro mieszkańców. To troska o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Obserwując sytuację z koronawirusem zdaję sobie sprawę, że szpitale będą potrzebować wsparcia finansowego od samorządów. Po analizie budżetu gminy przygotuję propozycje wsparcia finansowego jednego ze szpitali.

Jestem przekonana, że poradzimy sobie z wirusem, ale do tego potrzebne są środki finansowe i odpowiedzialność. Jako burmistrz chcę być na to przygotowana.

Drodzy Mieszkańcy – zdrowie i bezpieczeństwo są bezcenne.

DAK

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W związku wyjątkową sytuacją spowodowaną ogłoszeniem stanu epidemii, Dorota Łukomska, burmistrz Stąporkowa wprowadza pakiet pomocowy dla przedsiębiorców z terenu gminy. Pakiet ma ułatwić właścicielom przedsiębiorstw...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze