Poseł Mariusz Gosek przekazał policjantom żele dezynfekujące i rękawiczki

Poseł na Sejm RP Mariusz Gosek przekazał funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Stąporkowie żele dezynfekujące oraz rękawice ochronne. To taki niewielki, acz znaczący gest posła ziemi koneckiej, który kupuje kolejne specyfiki i przekazuje służbom.

Ci co mogą, pomagają. Dzielmy się i rozdajmy to co mamy. Chłopaki z Policji też są na pierwszej linii. To twardzi ludzie. Ale nie zapominajcie o Nich – podkreślił poseł Mariusz Gosek, który policjantom komisariatu w Stąporkowie przekazał nieodzowne w ich obecnej służbie żele dezynfekujące i rękawiczki ochronne. To jest moja samodzielna inicjatywa. Musimy wiedzieć, że policjanci zawsze są na pierwszej linii walki ze złe, a w tym momencie walki z epidemią koronawirusa. Tą są ludzie twardzi, szlachetni. Nikt z tej służby zadań nie zdjął, a teraz doszły im kolejne.

Podkomisarz Sylwia Sobczyńska z Wydziału Prewencji KPP Końskie powiedziła nam, że  pan poseł przekazał policjantom w Stąporkowie kilkadziesiąt żeli bdezynfekcyjnych i kilkaset rękawiczek. Policjanci są zadowoleni z prezentu. Tego rodzaju materiałów na tę chwilę nigdy za wiele.

Po południu 25 marca 2020 roku poseł Mariusz Gosek dodał na facebooku, że kolejny dzień jest na froncie walki z koronawirusem. Wyszedł by kupić żele, które trafią do tych osób co ich najbardziej potrzebują. Są to ludzie na pierwszej linii, nie tylko medycy ale również policjanci, pracownicy cywilni szpitali. Kłaniam się policjantom, strażakom PSP i druhom ochotnikom. Kłaniam się wam wszystkim w tych ciężkich zmaganiach. Trzymajcie, wszystko będzie dobrze Głęboko ufam, bo Polska to dumny i wielki naród!

MAK

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Pięciu wykonawców złożyło oferty w przetargu na przebudowę obiektu mostowego w Stąporkowie, na odcinku drogi krajowej nr 42 między Końskimi a Skarżyskiem-Kamienną. Roboty polegające...
Z domu w gminie Radoszyce, 4 kwietnia br. wyszedł młody mężczyzna. Do akcji poszukiwawczej wezwano policjantów i strażaków Służby błyskawicznie pojawiły się i przystępowały...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze