W czwartek, 18 czerwca w sali kameralnej Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Gowarczowie odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Artystycznego 2025/2026.
Elwira Sibiga-Gärtner, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Gowarczowie, Joanna Dołowska, burmistrz Gowarczowa wraz z rodzicami powitały dzieci uczestniczące w zajęciach w minionym już sezonie artystycznym 2025/2026.
- Każdy z instruktorów opowiedział o swojej pracowni, podsumowując mijający rok pełen kreatywnej pracy, rozwijania talentów i wspólnych sukcesów. Zaprezentowano również prace oraz osiągnięcia uczestników poszczególnych zajęć- informuje dyrektor Elwira Sibiga-Gärtner.
Reklama
Pracownię muzyczną prowadzi Piotr Zaborowski. W zajęciach uczestniczyli: Antonina Gągolewska, Zofia Kuta, Julia Płuciennik, Laura Arcab, Norbert Bors, Jakub Gosek, Natalia Gosek, Anna Kubiak, Aleksandra Mastalerz, Marcelina Obratańska, Anna Piecyk, Laura Sobczyńska, Anna Prus, Klara Urbańczyk.
Pracownię gitarową prowadzi Bartek Gärtner. W zajęciach uczestniczyli: Amelia Kabała, Karolina Chmielewska, Julia Płuciennik.
Pracownię sensoryczno-kreatywną prowadzi Edyta Jędruszyńska. W zajęciach uczestniczyli: Antoni Duperas, Amelia Dyk, Antonina Gągolewska, Franciszek Goworek, Klara Król, Zofia Kuta, Oliwia Szymczyk, Oliwier Sobczyk, Amelia Sobczyk, Alicja Tersa.
Pracownię plastyczną prowadzi Małgorzata Żurawska. W zajęciach uczestniczyli: Klara Król, Julia Płuciennik, Norbert Bors, Jakub Gosek, Natalia Gosek, Aleksandra Mastalerz, Marcelina Obratańska, Anna Piecyk, Klara Urbańczyk, Natalia Jędrasik, Maja Jach, Hanna Petrusiewicz, Marcelina Sobczyńska, Amelia Cabaj, Igor Defratyka, Stanisław Kot, Nela Kubka, Zuzanna Larecka, Nina Szkudlarek, Zuzanna Arcab, Lena Banasik, Karina Bors, Marcelina Hladik, Nikola Jach, Bartosz Kalita, Dominik Kot, Iga Lisiewicz, Natalia Klamka, Julia Stolarczyk, Natalia Żurawska, Michalina Bugalska, Emilia Fąfara, Karmen Gärtner, Anastazja Urbańczyk, Jan Urbańczyk, Karolina Dzięcielska, Amelia Kądziela, Wiktoria Czekaj, Michalina Dróżdż, Helena Perczyńska, Kacper Larecki.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, będące wyrazem uznania za ich zaangażowanie i całoroczną pracę. Na dzieci czekał również słodki poczęstunek, który był miłym zwieńczeniem wspólnego świętowania.
- Dziękujemy wszystkim dzieciom za ich pasję, kreatywność i wytrwałość, a rodzicom za zaufanie, wsparcie oraz obecność przez cały rok artystyczny. Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia po przerwie – z nową energią, pomysłami i artystycznymi wyzwaniami! - podsumowuje dyrektor Elwira Sibiga-Gärtner.
Fot. GCKiB w Gowarczowie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze