Jak informują urzędnicy, w dniach od 6 do 31 lipca 2026 r. Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Radoszycach będzie nieczynna.
Urzędnicy informują, że:
W dniach od 6 do 31 lipca 2026 r. Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Radoszycach będzie nieczynna. Obsługa interesantów odbywać się będzie w Starostwie Powiatowym w Końskich oraz na Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Stąporkowie. Za utrudnienia przepraszamy.
Fot. Starostwo Powiatowe w Końskich
Zdjęcie ilustracyjne
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze