Reklama

KEEZA 4 Liga świętokrzyska. Neptun Końskie w delegacji. Co przywiózł z Ożarowa?

Trwa 28 kolejka spotkań piłkarskiej KEEZA 4 Ligi świętokrzyskiej.

W sobotę, 9 maja konecki Neptun zagrał w delegacji z Alitem Ożarów.\W pierwszej rundzie w Końskich nasza drużyna pokonała tego rywala 2:0.

Do przerwy w Ożarowie bramki nie padły. W 57 minucie wynik otworzył Mikołaj Wolski. Kilka minut przed końcem spotkania na 2:0 podwyższył Anton Tarusov, który pokonał bramkarza Alitu strzałem głową. Ale to nie było koniec emocji. Miejscowi zdołali jeszcze zdobyć bramkę honorową. Ostatecznie jednak podopieczni trenera Mateusza Deki pokonali Alit 2:1.

Reklama

W nadchodzącym tygodniu Neptun rozegra dwie serie gier. 13 maja o godz. 17 konecka drużyna podejmie na Sportowej Hetmana Włoszczowa. A w 30 kolejce, 16 maja o godz. 14 zagra w delegacji z Orliczem Suchedniów.

KEEZA 4 Liga świętokrzyska

28 kolejka, 9 maja (sobota), godz. 15.00

Alit Ożarów - Neptun Końskie 1:2 (0:0)

Bramki: Marcin Dynarek 89 - Mikołaj Wolski 57, Anton Tarusov 83.

NEPTUN: Michał Nowak - Mikołaj Doniecki (87 Jakub Szczypek), Maksym Okhronchuk, Anton Tarusov, Bartosz Pańtak (70 Paweł Markowicz), Dominik Pecyna (77 Łukasz Skalski), Mateusz Gruszczyński (87 Oleg Shokun), Mateusz Ruzik, Szymon Hajduk (73 Mateusz Wilk), Jakub Banasik (70 Mykhailo Burkalo), Mikołaj Wolski (87 Mateusz Szabat). Trener: Mateusz Deka.

Reklama

Fot. FB Neptuna Końskie

Zdjęcie ilustracyjne

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/05/2026 09:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Konecki24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości