Reklama

Starosta konecki przyznał nagrody i stypendia najzdolniejszym i najaktywniejszym uczniom

Starosta konecki przyznał nagrody i stypendia najzdolniejszym i najaktywniejszym uczniom szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu koneckiego.

Starosta konecki przyznał nagrody i stypendia najzdolniejszym i najaktywniejszym uczniom

W środę, 24 czerwca w sali konferencyjnej koneckiego Starostwa Powiatowego uroczyście wręczono stypendia i nagrody najzdolniejszym i najaktywniejszym uczniom.

Dyrektorzy wytypowali

Każdy z dyrektorów szkół ponadpodstawowych, w porozumieniu z gronem pedagogicznym, wytypował po dwie osoby spośród społeczności uczniowskiej.

- Stypendiami nagrodzeni zostali liderzy mogący pochwalić się najlepszymi wynikami w dziedzinie edukacji szkolnej, natomiast nagrody rzeczowe otrzymali najaktywniejsi. W tej drugiej kategorii pod uwagę brana była praca ucznia na rzecz szkoły, integracji społeczności i promocji placówki oraz organizacja i udział w aukcjach charytatywnych- informuje Grzegorz Piec, starosta konecki.

Reklama

Wręczenie nagród

Wspomniane nagrody i wyróżnienia wspólnie z dyrektorami powiatowych placówek oświatowych wręczali: starosta Grzegorz Piec i Agata Centkowska, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia.

- Była to także okazja, by pogratulować rodzicom najzdolniejszych i najaktywniejszych na polu społecznym uczniom naszych szkół ponadpodstawowych - podsumowuje starosta Grzegorz Piec.

Lista laureatów

I Liceum Ogólnokształcącego im Komisji Edukacji Narodowej w Końskich

Małgorzata Rydz - stypendium Dyrektora Szkoły.

Alicja Kowalska - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.

Reklama

II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich

Piotr Wawrzos - stypendium Dyrektora Szkoły.

Jagna Kij - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich

Dawid Piłat - stypendium Dyrektora Szkoły.

Marcel Młynarczyk - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich

Daria Klaudia Grządkowska - stypendium Dyrektora Szkoły.

Marlena Alicja Brzeska - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.

Reklama

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Końskich

Julia Przepióra - stypendium Dyrektora Szkoły.

Milcarz Natalia - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Stąporkowie

Iza Bała - stypendium Dyrektora Szkoły.

Hanna Żak - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Baryczy

Mikołaj Kaleta - stypendium Dyrektora Szkoły.

Nikola Kowalska - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.

Fot. Małgorzata Młynarczyk

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2026 15:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Konecki24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości