Starosta konecki przyznał nagrody i stypendia najzdolniejszym i najaktywniejszym uczniom szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu koneckiego.
Starosta konecki przyznał nagrody i stypendia najzdolniejszym i najaktywniejszym uczniom
W środę, 24 czerwca w sali konferencyjnej koneckiego Starostwa Powiatowego uroczyście wręczono stypendia i nagrody najzdolniejszym i najaktywniejszym uczniom.
Każdy z dyrektorów szkół ponadpodstawowych, w porozumieniu z gronem pedagogicznym, wytypował po dwie osoby spośród społeczności uczniowskiej.
- Stypendiami nagrodzeni zostali liderzy mogący pochwalić się najlepszymi wynikami w dziedzinie edukacji szkolnej, natomiast nagrody rzeczowe otrzymali najaktywniejsi. W tej drugiej kategorii pod uwagę brana była praca ucznia na rzecz szkoły, integracji społeczności i promocji placówki oraz organizacja i udział w aukcjach charytatywnych- informuje Grzegorz Piec, starosta konecki.
Wspomniane nagrody i wyróżnienia wspólnie z dyrektorami powiatowych placówek oświatowych wręczali: starosta Grzegorz Piec i Agata Centkowska, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia.
- Była to także okazja, by pogratulować rodzicom najzdolniejszych i najaktywniejszych na polu społecznym uczniom naszych szkół ponadpodstawowych - podsumowuje starosta Grzegorz Piec.
I Liceum Ogólnokształcącego im Komisji Edukacji Narodowej w Końskich
Małgorzata Rydz - stypendium Dyrektora Szkoły.
Alicja Kowalska - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.
II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
Piotr Wawrzos - stypendium Dyrektora Szkoły.
Jagna Kij - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich
Dawid Piłat - stypendium Dyrektora Szkoły.
Marcel Młynarczyk - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich
Daria Klaudia Grządkowska - stypendium Dyrektora Szkoły.
Marlena Alicja Brzeska - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Końskich
Julia Przepióra - stypendium Dyrektora Szkoły.
Milcarz Natalia - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Stąporkowie
Iza Bała - stypendium Dyrektora Szkoły.
Hanna Żak - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Baryczy
Mikołaj Kaleta - stypendium Dyrektora Szkoły.
Nikola Kowalska - wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dla szkoły.
Fot. Małgorzata Młynarczyk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze