Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce zaprasza na Letni biwak rodzinny pn. „Nocne Marki nad zalewem Antoniów”.
Biwak odbędzie się w piątek, 26 czerwca o godz. 17.00. Zainteresowane osoby organizatorzy zapraszają od godz. 16.00 w celu wcześniejszego rozstawienia namiotów. Biwak odbędzie się nad zalewem „Antoniów” na działce zlokalizowanej w okolicy altan i plaży, w miejscu wskazanym przez Organizatora. Biwak zakończy się 27 czerwca o godz. 8.00.
Celem biwaku jest aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, promowanie zdrowego stylu życia oraz proekologicznych zachowań wśród dzieci i młodzieży. Projekt ma na celu wspieranie dzieci w rozwoju psychoruchowym, wzmacnianie więzi rodzinnych oraz ukazanie walorów przebywania na łonie natury.
Impreza skierowana jest do rodzin. Uczestnikami imprezy muszą być osoby pełnoletnie. Uczestnikami imprezy mogą być osoby niepełnoletnie, które przedstawią Organizatorowi w dniu imprezy w godzinach 16.00-18.00 zgodę rodziców/prawnych opiekunów na udział w biwaku i będą miały na biwaku opiekuna pełnoletniego. Każdy niepełnoletni uczestnik biwaku musi być z pełnoletnim opiekunem.

Organizator zapewnia posiłek 26 czerwca w postaci kiełbasek z ogniska, chleba i dostępu do wrzątku (bemary) oraz jednorazowych tacek, sztućców potrzebnych na ognisko. Pozostałe wyżywienie leży po stronie uczestnika. Organizator nie zapewnia dostępu do wody bieżącej. Do dyspozycji uczestników będzie toaleta typu toi toi. Udział w imprezie jest bezpłatny.
Uczestnicy zobowiązani są do zabrania ze sobą: namiotów, śpiworów, karimat i innego wyposażenia namiotu, prowiantu, koniecznie latarek do udziału w podchodach.
Dla uczestników przewidziane są następujące atrakcje:
- animacje, zabawy, karaoke,
- gra terenowa podchody,
- legendy przy ognisku,
- kiełbaski z ogniska.
Uczestnicy muszą stosować się do regulaminów oraz innych ustaleń oraz zaleceń Organizatora biwaku, dbać o porządek wokół siebie, zachować ciszę na terenie miejsca noclegowego, w szczególności w godzinach 22.00 - 6.00.
Organizatorem letniego biwaku rodzinnego „Nocne Marki nad zalewem Antoniów” jest Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.
Fot. Gmina Radoszyce
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze