26/06/2026 | Gmina Radoszyce
Gala w Radoszycach była spotkaniem uczniów, którzy zostali laureatami i finalistami konkursów oraz olimpiad od szczebla powiatowego po międzynarodowy. Burmistrz Michał Pękala wraz z zastępcą Robertem Lisowskim wręczyli dyplomy, statuetki i nagrody, dziękując też nauczycielom za opiekę i przygotowania. Uroczystość uświetniły występy młodych artystów.