Wróć do artykułu

Zdjęcia GMINA RADOSZYCE. Najzdolniejsi uczniowie odebrali nagrody burmistrza - fotorelacja

26/06/2026 | Gmina Radoszyce

Fotografie Edukacja Końskie

Gala w Radoszycach była spotkaniem uczniów, którzy zostali laureatami i finalistami konkursów oraz olimpiad od szczebla powiatowego po międzynarodowy. Burmistrz Michał Pękala wraz z zastępcą Robertem Lisowskim wręczyli dyplomy, statuetki i nagrody, dziękując też nauczycielom za opiekę i przygotowania. Uroczystość uświetniły występy młodych artystów.

Gmina Radoszyce, Robert Lisowski, Michał Pękala Radoszyce - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości